Skrivbord och stol 1950-tal

524182

SKRIVBORD MED STOL, 1950-tal, teak, fristående skrivbord, 5 lådor, höjd 72, 150x70 cm, stol med ribbad rygg, sitthöjd 44 cm

Repor, vattenringar

Möbler, Kontorsmöbler

Drottninggatan 36, Malmö

Skrivbord och stol 1950-tal

Budhistorik (16 bud)
3859290
3859273
1 900
3859289
1 900
3859273
1 800
3859208
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.