Molnar Z Janos oljemålning

524178

MOLNAR Z JANOS (Ungern, 1880-1960): Vinterlandskap, olja på pannå, signerad, 54x67 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Molnar Z Janos oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3859941
1 300
3859939
3859938
3857466
450
3857464

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.