Bruno Mathsson/Piet Hein superelips

524147

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superelips, vitlaminat med aluminiumkant 4 kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 70, 150x100 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Matbord

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
3859551
2 600
3859550
3858590
1 700
3850504
1 600
3848661

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.