Herrbetjänt Fratelli Reguitti

524143

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 101 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Budhistorik (22 bud)
3858963
2 800
3858972
2 800
3858963
2 600
3858970
2 400
3858963

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.