Takampel 1800-tal

524117

TAKAMPEL, för 8 ljus, 1800-tal, stomme i mässing, målad undersida, diameter ca 49 cm

Skador, lös underdel

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 9

Takampel 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3859465
1 300
3847228
3858052
3847228
3839815

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.