Taklampa

524052

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 57 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 9

Taklampa

Budhistorik (12 bud)
3859677
3859665
750
3859674
750
3859665
700
3859664
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.