Vaser Franck Sarpeneva

524029

VASER, 2 st, Finland, 1900-talets andra hälft, Kaj Franch resp Timo Sarpaneva, signerade, 19 resp 9 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Vaser Franck Sarpeneva

Budhistorik (18 bud)
3856249
3856150
3856248
3856150
3856246
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.