Fickur i 14 resp 18 k guld

524027

FICKUR, 2 st, 14 resp. 18 k guld, 1800-talets andra hälft, cylindergång, innerboett i metall, diameter 33 resp. 39 mm, större ur i 18 k

Skador och slitage, defekta, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur i 14 resp 18 k guld

Budhistorik (11 bud)
3856118
2 400
3845366
3856117
3845366
1 900
3856116
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.