Hans Wigert

524025

HANS WIGERT (1932-2015), "Från Gysinge 13.9.", signerad och daterad á tergo Hans Wigert Stavsnäs 2012, olja på duk, 73x80cm

Hans Wigert

Budhistorik (12 bud)
3856370
6 400
3855649
6 200
3844338
6 000
3844337
5 800
3844336
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.