Helmer Osslund

524023

HELMER OSSLUND (1866-1938): Höstlandskap, signerad, olja på papper, ca 23x29 cm

Krackelyrer. Mindre färgbortfall. Mindre revor. Fuktfläckar bakom glas. Ej examinerad ur ram.

Rum 6

Helmer Osslund

Budhistorik (4 bud)

3856547
3847161
3837719
3837516

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.