Pall samt stol 1940-tal

524000

STOL, PALL, 1940-tal, stomme i metall, sitsar bl. a i teakfanér, justerbar höjd, pallen märkt Hemmastolen Industristolar AB Stockholm

Pallen med fanérskador, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Pall samt stol 1940-tal

Budhistorik (23 bud)
3856778
1 600
3856761
3856776
1 400
3856761
1 300
3856545

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.