Skrivbord nyrenässans

523990

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyränessans, furu, 2 lådor, höjd 74, 101x60 cm

Skador, nyckel saknas, lös skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Skrivbord nyrenässans

Budhistorik (2 bud)

3857546
3839041

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.