Ulf Greder litografi

523977

ULF GREDER (född 1949): "Gainsborough Quartet", signerad Ulf Greder, numrerad 201/360, bladstorlek ca 103,5x87,5 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 46

Ulf Greder litografi

Budhistorik (17 bud)
3855459
3 200
3856924
3855459
3855396
3855417
1 900

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.