Stolar leksandstolar 1800-tal

523966

STOLAR, 8 st, 1800-tal, s.k. leksandstolar, rygg med 7 spjälor, klädsel i tyg, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålning, senare klädsel, klädsel med fläckar, slitage/färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 20

Stolar leksandstolar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3857145
4 600
3857186
4 400
3857145
4 200
3857172
3857145
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.