Åke Johansson kopparstick

523957

ÅKE JOHANSSON (född 1948): (3), "Libera me", "Kyrie eleison" och "Agnus dei", signerade Åke Johansson och samtliga numrerade 3/100, kopparstick, 31,5x24,5 cm;

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade

Kundcenter

Åke Johansson kopparstick

Budhistorik (5 bud)
3858741
3850631
3850051
600
3848180
3839707

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.