Brosch 14 k guld

523932

BROSCH, 14 k guld, antik, fint utsirade girlander och kläpp, små pärlor och onyxplatta, höjd ca 5 cm inklusive kläpp, vikt ca 8,7 g

Smärre bucklor, äldre tennlagningar, kläpp möjligen förgylld

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Brosch 14 k guld

Budhistorik (1 bud)

3845371
2018-02-25 11:03:14

2018-03-03 kl 13:20
Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.