Vas Gustavsberg

523904

VAS, 1900-talets början, möjligen Gunnar Wennerberg, Gustavsberg, stämpelmärkt, höjd ca 20,5 cm

Krackelerad

Keramik/Porslin

Monter 18

Vas Gustavsberg

Budhistorik (3 bud)

3856561
3853581
3847698

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.