Antoine Bouvard oljemålning

523874

ANTOINE BOUVARD (1870-1955/56): Venedig, signerad Bouvard, olja på duk, 24 x 33 cm

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoine Bouvard oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3880514
12 000
3880213
7 600
3879419
7 200
3879418
7 000
3879417
6 800

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
25 000