Tarik Hardaga oljemålning

523819

TARIK HARDAGA (född 1960): Sittande docka, signerad damt daterad TARIK HARDAGA '00, olja på duk, ca 38x32 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tarik Hardaga oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3864860
1 600
3864481
3864859
3864481
1 400
3847234

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.