Breguet Reine de Naples damarmbandsur i stål

 
 
 
Auktionsnr
523707
 
Beskrivning

BREGUET, armbandsur, Reine de Naples, stål, ca 2012, automatisk, safirglas, pärlemor urtavla, refnr. 8961 STV8986, serienr. 1156 AN, cal 591, verknr. 0102337, glasbaksida, originalarmband i läder, original viklås, diameter 35,45 mm, inkl. ytter-innerbox, instruktionsbok samt certifikat stämplat 2012


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Fashion, Klockor/Ur
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Breguet Reine de Naples damarmbandsur i stål
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (16 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
3917774
2018-03-26 13:58:05
20 000
3917772
2018-03-26 13:57:45
19 500
3917770
2018-03-26 13:57:31
19 000
3917336
2018-03-26 11:57:34
18 500
3917335
2018-03-26 11:57:00
18 000
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-03-26 kl 14:01
Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
50 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online