Andreas Lundberg

523687

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Dots, monogramsignerad AL, numrerad 18/90, digital print, bladstorlek ca 59x60 cm

Fack 18

Andreas Lundberg

Budhistorik (4 bud)

3863829
3862513
750
3862325
700
3847251
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.