Juliette Losq, Untitled

523603

JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, olja på duk, 140x205 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 9

Juliette Losq, Untitled

Budhistorik (16 bud)
3861498
8 400
3856997
8 200
3856997
7 200
3861270
7 000
3856997
6 200

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.