Siri Meyer oljemålning

523571

SIRI MEYER (1898-1985): Tre kvinnor, signerad Meyer, olja på duk, 92 x 72,5 cm

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Siri Meyer oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3879645
24 000
3877636
15 500
3877103
15 000
3868868
3865924
450

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.