Anita Fröding oljemålning

523550

ANITA FRÖDING (född 1942): "Poet i det blå", Poeten-serien, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 101x81 cm, oramad

Rum 9

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3880883
3 400
3881113
3 200
3880883
3880714
2 600
3876197
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.