Fanny Brate oljemålning

523544

FANNY BRATE (1861-1940): Skogen, signerad Fanny Brate, olja på kartong, 63 x 41 cm
Utförd omkring 1907

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Fanny Brate oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3857990
7 600
3857886
7 400
3852029
4 600

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.