Peter Nyborg Komposition

523208

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "To sea joy", komposition, signerad a tergo, daterad 2017, olja på duk, ca 70x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Nyborg Komposition

Budhistorik (5 bud)
3868223
3868214
3868138
900
3868064
600
3865654

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.