Peter Nyborg Komposition

523201

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "Be mighty great", komposition, signerad a tergo, daterad 2017, olja på duk, ca 70x66 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Nyborg Komposition

Budhistorik (6 bud)
3866495
1 700
3866334
1 600
3863231
3863229
3863226

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.