Skulptur

523166

JUOZAS LEBEDNYKAS, skulptur föreställande en kvinna, signerad samt numrerad 1/8, förgylld brons, höjd inklusive sockel 38 cm

slitage

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur

Budhistorik (11 bud)
3864101
5 200
3852171
5 000
3864099
4 800
3852171
4 600
3864098
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.