Ragnar Sandberg

523154

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Stadsbild, signerad samt numrerad 62/100, färglitografi, ca 27x16 cm

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Sandberg

Budhistorik (1 bud)

3859830
2018-03-02 19:22:51

2018-03-03 kl 12:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.