Olle Baertling färgserigrafi

522965

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ukie, 1965, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 1/22, färgserigrafi, bladstorlek 18,5x29,5 cm; nr 31 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (17 bud)
3856469
5 600
3856226
5 400
3856093
5 200
3856225
5 000
3856093
4 400

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.