Orientmatta

522613

ORIENTMATTA, armenisk, östra Kaukasus, 1900-talets början, ca 277x122 cm

Bruksslitage, slitage på fransar.

Mattor/Textilier

Drottninggatan 36, Malmö

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
3857363
2 400
3857124
3850298
3850293
1 600
3847848

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.