Michael Dahl oljemålning

522201

MICHAEL DAHL, hans krets (1700-tal): Porträtt av sittande dam i trädgårdslandskap - höftbild, olja på duk, 89 x 71 cm

Smärre retuscher, smärre krackeleringar, ytsmuts

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Michael Dahl oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3859168
32 000
3879802
32 000
3859168
21 000
3879767
20 000
3859168
18 000

Slutpris SEK:
32 000
3 066 EUR, 3 600 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.