Carl Köhler

522041

CARL KÖHLER (1919-2006): "In Wonderland", signerad C.KÖH, olja på pannå/collage, ca 80x111 cm;

Läs mer

Kantskador, smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Carl Köhler

Budhistorik (12 bud)
3892653
2 600
3892560
2 400
3892162
3892559
3892162

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.