Lanterna

522033

LANTERNA, märkt J.H. Peters & Bey Hamburg, vitmålad, höjd ca 55 cm

Slitage, ommålad, repor, märken

Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lanterna

Budhistorik (1 bud)

3878402
2018-03-11 21:01:38

2018-03-11 kl 21:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.