Carl Köhler

521948

CARL KÖHLER (1919-2006): "La Siréne au camoflage - Hommage á H.Laurens", signerad C.KÖH, olja på pannå/collage, ca 91x71 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Rum 2

Carl Köhler

Budhistorik (11 bud)
3886255
5 000
3892650
4 800
3886255
4 600
3892649
4 400
3886255
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.