Carl Köhler

521927

CARL KÖHLER (1919-2006): "Ett par", signerad C.KÖH, olja på pannå, ca 80x60 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Carl Köhler

Budhistorik (4 bud)

3891024
1 300
3890517
3885665
3875420

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.