Lanvin skärp

521893

LANVIN, midjeskärp, svart läder i ormskinnsimitation, spänne i metall, märkt på insidan "Lanvin Made in France", längd exkl. spänne ca 93 cm

Bruksslitage, smärre repor

Fashion

Monter 19

Lanvin skärp

Budhistorik (2 bud)

3844980
3838574

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.