Carl Köhler

521766

CARL KÖHLER (1919-2006): "Den röda modellen", signerad C.KÖH, olja på pannå, ca 81x60 cm;

Läs mer

Kantnagg

Konst, Grafik, Samlingar

Carl Köhler

Budhistorik (1 bud)

3877845
2018-03-11 17:29:23

2018-03-17 kl 21:42
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.