Carl Köhler

521760

CARL KÖHLER (1919-2006): "Danspar IV", signerad C.KÖH, olja på pannå, ca 61x81 cm;

Läs mer

Ytskador/färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Carl Köhler

Budhistorik (3 bud)

3892804
1 600
3879156
3875428

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.