Dukar 10 st linne

521538

DUKAR, 9 st, 1900-tal, linne, varierande mått

Bruksslitage, ej genomgångna, smärre fläckar och missfärgningar kan förekomma

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Dukar 10 st linne

Budhistorik (15 bud)
3849925
3849924
950
3849922
900
3849921
850
3849920

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.