Dukar 2 st Drakslingan linne

521531

DUKAR, 2 st, "Drakslingan", linne, 1900-tal, ca 145x150 samt 235x172 cm

Bruksslitage, smärre missfärgningar kan förekomma

Diverse

Dukar 2 st Drakslingan linne

Budhistorik (3 bud)

3855947
3852521
3837213

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.