Samiskt hantverk knivar

521462

KNIVAR, 2 st, samearbeten, graverat renhorn, en signerad IN, en signerad IK, längd 19,5-23 cm

Obetydligt slitage

Etnografica, Vapen/Medaljer, Tema

Samiskt hantverk knivar

Budhistorik (19 bud)
3911844
2 600
3911837
2 400
3911486
3911836
3911486

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.