Carl Fredrik Kiörboe oljemålning

521175

KARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): Tre stövare, signerad Kiörboe, olja på duk, 60,5 x 74 cm

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (40 bud)
3880199
42 000
3880198
40 000
3880197
39 000
3880196
38 000
3880195
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 229 EUR, 4 805 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.