il Correggio, hans art, 1800-tal, Madonna

521169

IL CORREGGIO, hans art (1800-tal): Madonna med barnet, olja på pannå, upptill rund 33,5x25 cm

Old Master-special

retuscher

Konst, Äldre måleri, Tema

Budhistorik (59 bud)
3857648
22 000
3857389
21 000
3857647
21 000
3857389
20 000
3857414
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.