Isaac Grünewald oljemålning

521039

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Motiv från Saltsjöbaden, signerad Grünewald, olja på pannå, 65 x 54 cm

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Isaac Grünewald oljemålning

Budhistorik (38 bud)
3867249
88 000
3879989
86 000
3867249
84 000
3879988
82 000
3867249
80 000

Slutpris SEK:
88 000
8 862 EUR, 10 067 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.