David Larsson oljemålning

520800

DAVID LARSSON (1898-1976): Motiv från Västjylland, signerad, daterad 1938, olja på duk, 55x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

David Larsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3850136
2018-02-27 12:57:12
1 600

2018-03-03 kl 14:24
Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.