Francesco Zuccarelli, hans efterföljare olja

520311

FRANCESCO ZUCCARELLI, hans efterföljare (omkring 1800): Ett par landskapscener, olja på duk, vardera 42x56 cm

Old Master-special

Krackeleringar, dubblerad

Konst, Äldre måleri, Tema

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
3857511
15 500
3857504
13 000
3857498
12 500
3857490
10 500
3857489
9 200

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.