Flamländsk skola oljemålning

520275

FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal): "Babels torn", olja på pannå, 44 x 56 cm

sprickor, äldre retuscher

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Flamländsk skola oljemålning

Budhistorik (55 bud)
3880556
90 000
3880561
88 000
3880556
86 000
3880559
84 000
3880556
82 000

Slutpris SEK:
90 000
9 063 EUR, 10 296 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.