William Hammer oljemålning

519617

WILLIAM HAMMER (Danmark 1821-1889): Stilleben med vindruvor och fikon, signerad och daterad William Hammer 1870, olja på duk, 42,5 x 34 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

William Hammer oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3880399
32 000
3880396
31 000
3880388
30 000
3880378
26 000
3880375
25 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.