Bologna skolan, 1700-tal, oljemålning

519403

BOLOGNA SKOLAN (1700-tal): Kerub, olja på duk fäst på pannå, 37 x 32 cm.

Old Master-special

smärre krackelyrer, smärre retuscher

Ändringar/tillägg
olja på duk fäst på pannå

Konst, Äldre måleri, Tema

Budhistorik (36 bud)
3857644
10 500
3857664
10 000
3857644
9 800
3857658
9 600
3857644
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.